VRÁTIŤ SA späť

Rád ťa privítam v kráľovskej skupine V.I.P. Fungujeme inak a správame sa inak.
POSTUP: klikni na balík, zapíš sa v Telegram (stiahnuť app) skupine a support Ťa kontaktuje pre ďalší postup; Tešíme sa na Teba!

POKIAĽ SI MA OVERIL A TRADING SA TI PÁČI ČLENSTVO - 3 MESIACE
IDEŠ DO TOHO NAPLNO A MÁŠ VOĽNÝ KAPITÁL ČLENSTVO - 6 MESIACOV
NAPLNO S VÄČŠÍM VOĽNÝM KAPITÁLOM ČLENSTVO - 12 MESIACOV

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 3 MESIACE

I keď to je aj o vzájomnej pomoci, nových spoluprácach, priateľských vzťahoch, v každom balíku Ti garantujem, že pokiaľ sa pri spoločnom obchodovaní nedostaneme do zisku, za to obdobie nebudeš platiť. Už ďalej nemusíš hľadať nových traderov, starostlivo vyberáme tých, ktorí majú skutočné výsledky, ktoré sú dostupné len privátne.

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 6 MESIACE

Mal by si si byť po overení istý, že ideš do toho naplno, balík pol roka je tu následne pre Teba. Členovia, ktorí majú balík na 6 mesiacov a voľný kapitál, majú k dostupnosti aj ďalšie lukratívne možnosti diverzifikovania, ktoré sú predstavené na osobných jednaniach.

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 1 ROK

Mať odvahu robiť veľké rozhodnutia znamená dosiahnuť veľké výsledky. Ponúkam tu dlhodobú spoluprácu založenú na lojalite, a to za zlomok ceny. Balík na 12 mesiacov a väčší obnos kapitálu je možnosť spustenia jedinečnej individuálnej spolupráce!

BODOVÝ POSTUP PRE PRIDANIE SA FREE SKUPINA

  • Stiahneš si aplikáciu Telegram
  • Preštuduješ návody na štart
  • Nadobudneš skúsenosti
  1. Klikneš SEM a staneš sa členom
  2. Zobchoduješ prvé obchody
  3. Zarobíš si prvé peniaze

  4. PS: Pred kliknutím na odkaz SEM pre statie sa členom, je potrebné sa registrovať TU a až následne sa môžeš stať členom.
    Teším sa na Teba!